پاسخ به پرسش‌های متداول

 • 1 - چرا بعداز پرداخت مبلغ از حساب کم شده ولی سفارش ثبت نمی شود یا مبلغ برگشت می خورد؟

  بعداز اتمام مراحل پرداخت باید روی گزینه تکمیل فرایند خرید یا برگشت به سایت پذیرنده ، (بسته به درگاهی که انتخاب میکنید) ، کلیک کنید تا اطلاعات پرداختی شما از درگاه به سایت ارسال شده و سفارش شما ثبت شود.

 • 2 - چطور باید سایز مناسب را انتخاب کنیم؟

  برای انتخاب سایز مناسب برای شما همراهان همیشگی هاتلی برای هر کالا اندازه های آن به صورت کامل مثل (دور سینه ، دور باسن ، دور کمر ، قد کار و ...) در بخش راهنمای انتخاب سایز در صفحه محصول درج شده که با مشاهده و مقایسه این اندازه ها با اندازه های خودتان میتوانید سایز مناسب را انتخاب کنید.

 • 3 - چقدر زمان میبره تا بسته به دستم برسه؟

  با پست معمولی از 3 تا 5 روز کاری زمان میبره ، پست پیشتاز از 1 تا 3 روز کاری و با تیپاکس برای تهران 24 ساعته و سایر شهرها تا 72 ساعت بعداز ثبت سفارش زمان میبره تا سفارشتون به دستتون برسه.

 • 4 - چطور از وضعیت سفارش خود با خبر بشم؟

  تمام مراحل سفارش شما از ثبت سفارش تا تحویل به پست برای شما پیامک میشود و در صورتی که پیامک وضعیت سفارش برای شما ارسال نشد می توانید از قسمت سفارشات در پنل کاربری وضعیت سفارش خود را مشاهده کنید. و با استفاده از کد مرسوله ای که برای شما پیامک میشود و در سایت هم قرار میگیرد از طریق سایت اداره پست میتوانید از محل دقیق بسته خود مطلع شوید.

 • 5 - من رمز پویا ندارم چطور میتونم خرید کنم؟

  برای شما عزیزان این امکان فراهم شده که از طریق کارت به کارت کیف پول خود را در سایت شارژ کنید و سفارش خودتون رو ثبت کنید. برای این کار باید از حساب کاربریتون وارد قسمت ثبت فیش بشید ، در این قسمت زمانی که ثبت فیش جدید رو انتخاب میکنید شماره کارتی که باید واریزی رو به اون انجام بدید براتون نمایش داده میشه ، شما باید بعداز کارت به کارت اطلاعات واریزی خودتون رو در همین بخش ثبت کنید و تصویر رسید خود را هم ارسال کنید. اطلاعات ارسالی شما در سریعترین زمان ممکن بررسی و کیف پول شما شارژ خواهد شد.